Akcioni dani roditelja i stručnjaka

25 Jun Akcioni dani roditelja i stručnjaka

Drugi po redu u 2021.godini Akcioni dani realizovani su u okviru kampanje ”Nisu svi invaliditeti vidljivi”, koju Savez MNRO Srbije sprovodi realizacijom Programskog konkursa Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja. Akcioni dani održani su za region Centralne i Zapadne Srbije, i prisustvovali su predstavnici 17 udruženja iz Aleksandrovca, Brusa, Jagodine, Trstenika, Kruševca, Priboja, Valjeva, Ivanjice, Bajine Bašte, Novog Beograda, Sjenice, Novog Pazara, Kragujevca, Aranđelovca i Topole. Akcionim danima prisustvovala je Julijana Stanisavljević , ispred Sektora za zaštitu osoba sa invaliditetom Ministarstva RZBSP, Zamenik Predsednika opštine Topola Jasna Vuković i Marijana Taranović Todorović, Sekretar Saveza MNRO Srbije. Sva udruženja predstavila su svoj rad u proteklom periodu, nakon čega je pokrenuta kvalitetna diskusija i inicirane nove teme za buduće zajedničke aktivnosti.