Mala škola za decu i roditelje 2022.

24 Jun Mala škola za decu i roditelje 2022.

U okviru programskih aktivnosti Saveza MNRO Srbije, podržanom od Sektora za zaštitu osoba sa invaliditetom, realizovana je još jedna ”Mala škola za decu i roditelje”. Mala po nazivu, velika po kvalitetu i značaju koji ima. Organizovana je u Topoli, na Oplencu i u prostorijama Udruženja ”Zagrljaj”. Na otvaranju Male škole prisustvovali su i obratili se rečima podrške predstavnica Ministarstva RZBSP, Sektor za zaštitu OSI Julijana Stanisavljević, Predsednica Skupštine Opštine Topola Jasna Vuković, Zamenik predsednika Opštine Topola Mirko Radovanović, kao i Sekretar Saveza MNRO Srbije Marijana Taranović Todorović. Maloj školi prisustvovale su porodice iz 15 gradova i opština u Srbiji, 20 roditelja i 20 dece. Radujemo se svakom novom druženju!!!