Programski konkurs za 2024.godinu

28 Dec Programski konkurs za 2024.godinu

Sastanak povodom raspisivanja Javnog konkursa za 2024.godinu održan je u Palati Srbija 28.12.2023.godine. Sastanku su prisustvovali Ministar Nikola Selaković, pomoćnica ministra, Rukovodilac Sektora za zaštitu OSI Biljana Barošević, predstavnici Sektora za zaštitu OSI i predstavnici 33 republička saveza OSI. Ministar Selaković pohvalio je rad Sektora za zaštitu OSI pod rukovodstvom pomoćnice Biljane Barošević i najavio da će narednog dana biti raspisan Programski konkurs. Istakao je da je bitno da promovišemo i budemo deo kampanje Srbija bez barijera. U nastavku sastanka, od pomoćnice ministra dobili smo sve značajne informacije o Кonkursu, novim smernicama, formularima, rokovima. Izvršena je analiza dosadašnjeg rada pojedinih saveza, sugerisane su izmene u načinu medijske promocije rada udruženja i saveza, u cilju kvalitetnijeg rada i promocije Srbije bez barijera.